en
Kapat Durdur
Vuslat 1
Vuslat 2
Vuslat 3
Vuslat 4
Vuslat 5
Vuslat 6
Vuslat 7
Vuslat 8

VUSLAT

Aziz, babası ve annesi tarafından kurulan holdingin tek yöneticisidir. Feride’ye aşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatını sorgulamaya başladı. Ama Aziz konumunda biri için vazgeçilmesi gereken çok şey var. Feride; Babası, üvey annesi ve kardeşleriyle sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını işletiyor ancak Hasibe’nin tükenmez taleplerine ve çocukların masraflarına yetişemiyor.

Feride, babasına yardım etmek için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece, baba ve kız evi desteklemeye çalışıyorlar. Feride, bir gece Aziz’in işlediği bir cinayete tanık olur. Polise şikayet etmeye kararlıdır.

Ancak Feride, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz bu kızı böcek gibi ezecek kadar güçlü. Ama Feride ne yapacağını bilmiyor. Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye aşık olacak; Feride Aziz’e ilgi duysa da gururu onun Aziz’e yaklaşmasını engelleyecektir. Sevgilerini kabul ettikten sonra bu imkansızlıkla karşı karşıya kalacaklardır.

YAPIMA23 Medya
YÖNETMENMurat Onbul, Barış Yöş
SENARYOBetül Yağsağan,Selman Kılıçaslan, Aybars Bora Kahyaoğlu
OYUNCULARKadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Erdem Akakçe, Murat Karasu, Osman Alkaş, Gamze Süner Atay, Sennur Nogaylar